Kleuterschool
De Robbert
Wal 14
Vloedstraat 15
3930 Hamont
011/44.58.10 

Kleuterschool

De Robbert

Google Translate

enfrdeitplptrues

Nieuwe inschrijvingen

Normaal gezien stond op dinsdag 5 mei de infoavond gepland voor ouders waarvan de kleuter in de loop van volgend schooljaar naar school kan/mag komen.
Gezien de huidige omstandigheden zal deze niet door kunnen gaan.
Omdat het onzeker is hoe de situatie zal evolueren, zal er in onze scholengemeenschap dit schooljaar geen gezamenlijke infoavond georganiseerd worden.
Voor inschrijvingen voor het nieuwe schooljaar vragen we je om volgend formulier in te vullen:

KLIK HIER OM HET FORMULIER TE OPENEN

Max. capaciteit 2020-2021

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2020 - 2021 is de totale capaciteit van onze school 250 leerlingen waarvan 200 in het centrum en 50 in de wijkschool. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2020.

Instapdata 2019-2020

2 september 2019
4 november 2019
6 januari 2020
3 februari 2020
2 maart 2020
20 april 2020
25 mei 2020

Kleuters moeten de leeftijd van 2 jaar en 6 maanden bereiken vooraleer ze naar school mogen.
Als ze jonger zijn dan 3 jaar worden ze slechts in de school toegelaten vanaf de instapdatum na hun 

inschrijving. Vanaf 3 jaar kan een kind op elk ogenblik op school starten na inschrijving.

De instapdatum voor je kleuter kan je eenvoudig berekenen via website Onderwijs Vlaanderen.

De BIB van Hamont

Via deze link kan je snel naar de website van de bibliotheek van Hamont-Achel: https://hamont-achel.bibliotheek.be/

Wil je meteen een boek gaan opzoeken in de online catalogus? Klik dan hier: https://hamont-achel.bibliotheek.be/geavanceerd-zoeken

STAKING op woensdag 20 maart 2019

Beste ouders,

Op woensdag 20 maart organiseren alle onderwijsvakbonden een onderwijsstaking. Ook personeelsleden van onze scholengemeenschap zullen hieraan deelnemen. Hierdoor zal het normale schoolgebeuren ernstig verstoord worden. Deze acties zullen op alle scholen voelbaar zijn en rechtstreeks gevolgen hebben. Als ouder ben je meer dan ooit betrokken partij en precies daarom willen wij je graag grondig informeren.

Concreet melden we u dat de onderstaande scholen gesloten zullen zijn:
 Basisschool Hamont-Lo
 Kleuterschool De Robbert (zowel Wal als Vloedstraat)
 Basisschool De Achellier (zowel Grevenbroekstraat als Berkenstraat)
 Lagere school De Robbert

Er is geen opvang voorzien voor de kinderen. De noden in het (basis-) onderwijs zijn torenhoog en overduidelijk. De roep om investeringen is al vaak herhaald en niet gehoord. Kinderen zijn de toekomst. Ze verdienen kwaliteitsvol onderwijs. Maar de afgelopen regeringen maakten dit wel erg moeilijk. We willen het allerbeste onderwijs bieden, maar het basisonderwijs kreunt onder: de toenemende maatschappelijke druk, de overladen opdracht van de leraar die zich niet meer kan toeleggen op zijn onderwijskundige taak, besparingen en historische onderfinanciering, het M-decreet met te weinig ondersteuning in de klas, zware mentale en emotionele belasting waardoor de ziektecijfers stijgen, directeurs die bezwijken, te beperkte middelen voor kleuteronderwijs, het lerarentekort en massale uitval bij startende leerkrachten.

Concreet staakt het basisonderwijs dus voor:
 Voldoende werkingsmiddelen (centen om onderwijs te kunnen geven)
 Meer ondersteuning (extra handen) in de klas in gewoon en buitengewoon basisonderwijs
 Omkadering voor schoolorganisatie
 Tijd en middelen voor professionalisering van leerkrachten en overleg
 Meer handen in de klas en ondersteuning voor zorg
 De aanpak van een totaaloplossing voor het buitengewoon onderwijs
 Tijd voor de kernopdracht van de leerkracht – meer tijd om te onderwijzen
 De realisatie van een duurzaam plan basisonderwijs – een garantie voor de toekomst van het basisonderwijs.

Met vriendelijke groeten, Namens het schoolbestuur KBHA vzw
De voorzitter

Lees hier de originele brief van het schoolbestuur

Katholiek Basisonderwijs Hamont-Achel vzw (K.B.H.A.vzw), Kloosterstraat 6, 3930 Hamont-Achel - info@kbha.be - www.kbha.be - RPR Antwerpen, afd. Hasselt – 0432.226.268   

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.