Kleuterschool
De Robbert
Wal 14
Vloedstraat 15
3930 Hamont
011/44.58.10 

Kleuterschool

De Robbert

Google Translate

enfrdeitplptrues

Nieuwe inschrijvingen

Voor inschrijvingen kan je volgend formulier invullen of telefonisch een afspraak maken tijdens de openingsuren van de school. (011/445810)

KLIK HIER OM HET FORMULIER TE OPENEN

Inschrijven voor GIMME

Beste ouders,

Onze school gebruikt Gimme voor communicatie met de ouders. Dit is een online platform waarvoor u zich éénmalig moet aanmelden. Wij hebben dus uw gegevens nodig. 

Gelieve DIT FORMULIER in te vullen

Instapdagen 2020-2021

1 september 2020
9 november 2020
4 januari 2021
1 februari 2021
22 februari 2021
19 april 2021
17 mei 2021

Kleuters moeten de leeftijd van 2 jaar en 6 maanden bereiken vooraleer ze naar school mogen.
Als ze jonger zijn dan 3 jaar worden ze slechts in de school toegelaten vanaf de instapdatum na hun inschrijving. Vanaf 3 jaar kan een kind op elk ogenblik op school starten na inschrijving.

De instapdatum voor je kleuter kan je eenvoudig berekenen via website Onderwijs Vlaanderen.

Max. capaciteit 2020-2021

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2020 - 2021 is de totale capaciteit van onze school 250 leerlingen waarvan 200 in het centrum en 50 in de wijkschool. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2020.

De BIB van Hamont

Via deze link kan je snel naar de website van de bibliotheek van Hamont-Achel: https://hamont-achel.bibliotheek.be/

Wil je meteen een boek gaan opzoeken in de online catalogus? Klik dan hier: https://hamont-achel.bibliotheek.be/geavanceerd-zoeken

Bericht van het directiecomité

Beste ouders,

Op 30 juni hebben we na een lange periode van diverse aanpassingen het schooljaar kunnen afsluiten met alle kinderen aanwezig op school. Aanstaande dinsdag 1 september start het nieuwe schooljaar. Zoals u in de media heeft kunnen volgen doen we dat in “code geel”. Hierin houden we rekening met het feit dat het Coronavirus nog steeds niet verdwenen is. De scholen kregen van de overheid de nodige richtlijnen en draaiboeken. Deze worden omgezet in lokale maatregelen die ervoor moeten zorgen dat de veiligheid van leerlingen en personeel gegarandeerd blijft. Elke school is anders en daardoor kunnen de maatregelen, afhankelijk van de locatie, mogelijk licht verschillen. De scholen zelf zullen u op de hoogte brengen van de maatregelen die door hen genomen worden.

Ook Stad Hamont-Achel neemt maatregelen om besmettingsgevaar te minimaliseren. “Het dragen van een mondmasker in de schoolomgeving is verplicht vanaf de eerste schooldag en dit voor iedereen ouder dan 12 jaar. Dat betekent dat zowel ouders als grootouders die hun kroost afzetten een mondmasker moeten dragen, alsook kinderen ouder dan 12 die naar school gaan. Om iedereen te herinneren aan deze mondmaskerplicht wordt de nodige signalisatie aangebracht.” Zo lezen we op de website van Stad Hamont-Achel.

Tenslotte wil ik alle kinderen en alle ouders namens het directiecollege een vlotte start van het schooljaar toewensen.

Vriendelijke groeten,
Bart Weltens coördinerend directeur

Katholiek Basisonderwijs Hamont-Achel vzw (K.B.H.A.vzw), Kloosterstraat 6, 3930 Hamont-Achel - info@kbha.be - www.kbha.be - RPR Antwerpen, afd. Hasselt – 0432.226.268   

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.