Kleuterschool
De Robbert
Wal 14
Vloedstraat 15
3930 Hamont
011/44.58.10 

Kleuterschool

De Robbert

Google Translate

enfrdeitplptrues

Nieuwe inschrijvingen

Voor inschrijvingen kan je volgend formulier invullen of telefonisch een afspraak maken tijdens de openingsuren van de school. (011/445810)

KLIK HIER OM HET FORMULIER TE OPENEN

Inschrijven voor GIMME

Beste ouders,

Onze school gebruikt Gimme voor communicatie met de ouders. Dit is een online platform waarvoor u zich éénmalig moet aanmelden. Wij hebben dus uw gegevens nodig. 

Gelieve DIT FORMULIER in te vullen

Instapdagen 2020-2021

1 september 2020
9 november 2020
4 januari 2021
1 februari 2021
22 februari 2021
19 april 2021
17 mei 2021

Kleuters moeten de leeftijd van 2 jaar en 6 maanden bereiken vooraleer ze naar school mogen.
Als ze jonger zijn dan 3 jaar worden ze slechts in de school toegelaten vanaf de instapdatum na hun inschrijving. Vanaf 3 jaar kan een kind op elk ogenblik op school starten na inschrijving.

De instapdatum voor je kleuter kan je eenvoudig berekenen via website Onderwijs Vlaanderen.

Max. capaciteit 2021-2022

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2021 - 2022 is de totale capaciteit van onze school 250 leerlingen waarvan 200 in het centrum en 50 in de wijkschool. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2021.

De BIB van Hamont

Via deze link kan je snel naar de website van de bibliotheek van Hamont-Achel: https://hamont-achel.bibliotheek.be/

Wil je meteen een boek gaan opzoeken in de online catalogus? Klik dan hier: https://hamont-achel.bibliotheek.be/geavanceerd-zoeken

Warme oproep

Warme oproep

Wij zoeken zowel senioren als kleine kunstenaars voor een leuk project!

Zou jij graag jouw tekening willen terugzien op een raam in het woonzorgcentrum van Hamont of Achel? Maak dan een leuke tekening en overtuig ons ervan dat jij die kleine Picasso bent die het woonzorgcentrum een beetje fleuriger kan maken.

Steek jij liever een hart onder de riem van je oma of opa en/of die toffe (maar misschien een beetje eenzame) buurvrouw of buurman? Misschien vinden zij het wel leuk om een mooie tekening van een kleine Hamont-Achelaar op hun raam te zien verschijnen. Laat het ons weten en misschien worden zij binnenkort wel verrast door een jonge Van Gogh.

Je mag zijn/haar gegevens en/of die van jou sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of tel 011 51 05 33. Inschrijven kan nog tot 16 november. Uiteraard zal alles volledig volgens de coronamaatregelen verlopen.

raamdecoratie

Katholiek Basisonderwijs Hamont-Achel vzw (K.B.H.A.vzw), Kloosterstraat 6, 3930 Hamont-Achel - info@kbha.be - www.kbha.be - RPR Antwerpen, afd. Hasselt – 0432.226.268   

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.